Konteyner Üretimi
Firmamız konteyner üretimi alanında faaliyet vermektedir. Standart boylarda ve talepe uygun özel üretim ile siparişlerinizi karşılıyoruz.

Sac, çelik profil ve kompozit bileşenler gibi hazır malzemelerle üretilen konteynerlar hızlı imalat, kolay nakliye, uzun ömürlü kullanım ve net fiyatlandırma yapılabilme ile kısa ve uzun vadeli çözümler sunar. Her alana taşınabilen güvenlik ve konfor ile bir çok farklı alanda kullanım imkanı mevcuttur.

Şantiyeler, hobi evleri, güvenlik kulübeleri, geçici konut ihtiyacının karşılanmasında (göç, afet vb) şirketler ve kamusal kullanım için uygundur. Konteynerlar standart yaşam alanı için olabileceği gibi WC, banyo, depo, atölye, yemekhane, yatakhane, ibadethane, güvenlik, yük taşıma gibi farklı kullanıma özel imal edilebilir. Her ebatta üretimi mümkündür. Kullanım amacına göre özel yalıtım, hijyen uygulamaları içerebilir.

Konteynerlar zorlu hava şartlarından korumada dayanıklı olup ve depreme karşı güvenlidir. Kullanıma göre konteyner içine elektrik, su, atıksu tesisatı ilave edilebilir.