Tek yönlü, çift yönlü, üç yönlü, dört yönlü, platformlu, merdivenli istenen özelliklerde projektör direkleri, paslanmaz, içten halatlı, istenen yükseklikte ve talebe uygun imalatla bayrak direkleri.
Spor alanları, otoparklar, karayolları, kavşaklar, havaalanları, şehir meydanları, tren yolları, spor sahaları, stadyumlar, açık alanlar, kent meydanları, tarihi binalar, benzin istasyonları gibi alanların aydınlatmasında kullanılan galvanizli poligon projektör direkleri müşteri talebine göre istenilen yükseklikte üretilmektedir.

Projektör direkleri müşteri isteğine bağlı olarak 12 metreye kadar tek parça üretilebildiği gibi nakliye ve montaj konusunda sıkıntılı alanlar düşünülerek iç içe sıkı geçme metodu ile de üretilebilmektedir.

Projektör direkleri kullanılacak alana göre tek yönlü iki yönlü ve dairesel platformlu olarak üretilebilmektedir. Üretimlerimiz kendi tasarımlarımızla olabildiği gibi müşteriden gelen sipariş doğrultusunda da yapılmaktadır.

Projektör direkleri, korozyona karşı uzun ömürlü olabilmesi ve paslanmaması için sıcak daldırma galvaniz operasyonuna tabii tutulmaktadır. İsteğe bağlı olarak galvaniz üzerine istenilen Ral kodlarında elektrostatik veya yaş boya uygulaması yapılabilmektedir.

Projektör Direkleri Çeşitleri
Standart bayrak direkleri; dairesel konik, kademeli boru ya da poligon şekilde, istenilen yükseklikte üretilmektedir. Galvanizli, boyalı veya paslanmaz çelikten imal edilir. Basit dıştan ipli mekanizmalı olabildiği gibi tepe sonsuz döner sistemli olarak da üretim yapılmaktadır.

Bu sistem sayesinde bayrak rüzgarın yönüne göre döner ve direk gövdesine sarılmaz, böylece bayrağın sürekli dalgalanması sağlanır ve yırtılması engellenmiş olur.

Bayrak Direkleri Çeşitleri

Projektör ve Bayrak Direk Sistemleri İmalat & Montajı