Yüksek kalite standartlarında enerji nakil hattı direklerinin talebe göre istenilen ölçülerde ve özelliklerde firmamızca imalatı ve montajı yapılmaktadır. İstenilirse prototip imalatı ile örnek bir ürün teyidi sonrası seri imalat gerçekleştirilmektedir.
İdeal Teknik Yapı Enerji ve Endüstriyel Kalıp A.Ş. kendi deneyimli mühendislik grubunda her türlü direk tasarımı ile imalat projelerini gerçekleştirmektedir. Bunun yanısıra, talep halinde müşterinin verdiği direk tasarımı kullanılabilmekte ve varsa imalat resmi, kart gibi eksikler tarafımızca tamamlanmaktadır.

Yeni bir tasarımın uygulanması halinde direklerin mutlaka prototipi imal ve monte edilmekte ve fabrikamızda tasarım ve prototip ekiplerinin müşterek çalışması ile kontrol edilmektedir.

Müşteri tarafından talep edilmesi halinde müşteri ve/veya son kullanıcının süpervizörlerinin de kontrol işlemine katılması sağlanmaktadır. Tüm detayların kontrol edilmesi ve varsa, tüm revizyonların projelere işlenmesini takiben seri imalata geçilmektedir.

Direkler, uluslararası standartlara ve müşterinin şartnamesine uygun olarak tam otomatik CNC tezgahlarında imal edilmekte, galvanizlenmekte ve paketlenmekte koşullarına uygun olarak müşterinin istediği yer ve şekilde teslim edilmektedir.
İdeal Teknik Yapı Enerji ve Endüstriyel Kalıp A.Ş. Enerji nakil hatlarında kullanılan alçak, orta ve yüksek gerilim enerji nakil direklerinin üretimini, TEDAŞ, TEİAŞ ve Uluslararası standartlara uygun olarak yapmaktadır.

Direklere ait projeler deneyimli ve tecrübeli mühendislerimiz tarafından, özel bilgisayar programları kullanılarak hazırlanmaktadır.

Alçak Gerilim,
Orta Gerilim ve
Yüksek Gerilim
Enerji nakil hattı direkleri imal edilmektedir.

Enerji Nakil Hattı Direk Sistemleri