Aydınlatma Direkleri Sistemleri
Sokak ve yol aydınlatma direkleri, otoyol, otoban aydınlatma, park ve bahçe aydınlatma direkleri, kamera direkleri, yüksek aydınlatma direkleri, dekoratif aydınlatma direkleri imalat ve montajı uzman ekibimizce yapılmaktadır.
İdeal Teknik Yapı Enerji ve Endüstriyel Kalıp A.Ş. olarak satışını yaptığımız aydınlatma direkleri estetik, yaratıcı ve farklı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Amacımız; sadece mekanların aydınlatılması değil aynı zamanda kentsel doku içinde doğayla dost, modern ve estetik yaşama alanlarının oluşturulmasıdır.

Aydınlatma direkleri; şehir içi ve şehirlerarası yolların, park ve bahçelerin aydınlatılmasına yönelik olarak farklı tip ve seçeneklerde çift konsollu veya tek konsollu olarak üretilmektedir.

Tasarım hassasiyetinin yoğunluklu olarak hissedildiği direklerde, bilinen aydınlatma direklerinden farklı olarak armatür konsolları da fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra estetik olarak da direğe bir kimlik kazandırmaktır.

Aydınlatma direkleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, ayrıca müşterilerinden gelen taleplere bağlı olarak özel projeler içinde tasarım yapılabilmektedir.

1- Dekoratif Direkler
2- Poligon Direkler
3- Boru Direkler

Aydınlatma Direkleri Talebe Uygun Özel imalat ve Montaj
Sokak ve yol aydınlatma direkleri, otoyol, aydınlatma, park ve bahçe aydınlatma direkleri, kamera direkleri, yüksek aydınlatma direkleri, dekoratif aydınlatma direkleri imalat ve montajı uzman ekibimizce yapılmaktadır.

Kullanım Alanları;